HİZMETLERİMİZ

Statik Projelendirme

İnşaat mühendisliğinde analitik yeteneği, bilgi ve pratik tecrübeyi bütünleştirerek, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen bir hizmet sunmaktadır.

Bilindiği gibi standart analizler yatırımcıları yüksek maliyetlerle karşı karşıya getirmektedir. Küçük ölçekli işlerde bile herhangi bir safhada verilen akılcı çözümler her konuda daha fazla avantajlar sağlamaktadır. Firmamız bu konularda, malzeme alanındaki yenilikleri de takip ederek yaptığı analizleri sürekli güncellemektedir.

Taşıma gücü ve depreme karşı yapı güvenliğinin önemini bilen ekibimiz inşaat mühendisliği alanında bilinen güvenilir tasarım programlarını kullanmaktadır. Tasarımlarımızda fiyat ve performans açısından optimizasyon sağlama prensibi esas alınmaktadır.

Profesyonel çizim yeteneklerimiz sayesinde, her türlü betonarme ve çelik yapı tasarımında, paftalarda anlaşılabilirlik ve gerektiği kadar detay verilmesi ile sahada projelerin uygulama ekibi tarafından sorunsuz bir şekilde inşa edilmesi amaçlanmaktadır.

Statik projelendirme hizmeti kapsamımız aşağıda verilmektedir:

– Betonarme yapıların projelendirilmesi

– Çelik yapıların projelendirilmesi

– Yığma yapıların projelendirilmesi

– Ahşap yapıların projelendirilmesi

Mevcut Yapıların Değerlendirilmesi

Çelik ve Betonarme yapıların mevcut durum deprem performans analizleri yapılıp, resmi makamlara sunulmak üzere rapor halinde hazırlanmaktadır. Yapılan analizler sonucu mevcut yapının depreme dayanıklı olmaması durumunda, gerekli güçlendirme projelendirme hizmetlerini de sunmaktayız.

Mevcut Yapıların Değerlendirilmesi hizmeti kapsamımız aşağıda verilmektedir:

– Mevcut yapıların saha tespit ve rölöve çalışmalarının yapılması

– Mevcut yapı performans analizlerinin yapılması

– Güçlendirme projelerinin hazırlanması

Maliyet Analizleri

Metraj, yaklaşık maliyet (keşif özeti) ve teknik şartnamelerin hazırlanması konularında profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Maliyet Analizleri hizmeti kapsamımız aşağıda verilmektedir:

– Metraj ve keşif özetlerinin hazırlanması

– Teknik şartname ve ihale dokümanlarının hazırlanması

Kentsel Dönüşüm Projeleri

Kentsel dönüşüm sürecinde ülke genelinde depreme dayanıklı yapı tasarımı kapsamında, malzeme dayanımının yetersiz olduğu ve mühendislik hizmeti almamış yüzbinlerce yapının yenilenmesi yada güçlendirilmesi gerektiği tahmin edilmektedir. Firma olarak bu süreçte müşterilerimize teknik açıdan en uygun çözümleri üretmek için çalışmaktayız.

İnşaat

Güncelleniyor…

Ev Yenileme

Bizim vizyonumuz sizin geleceğiniz…

Küçük Projeler

Güncelleniyor…

İç Tasarım

Güncelleniyor…

Büyük Projeler

Güncelleniyor…